• Regulamin konkursu na najładniejszą gazetkę klasową i salę lekcyjną

Od 15 października do czerwca roku szkolnego 2022/2023 trwał będzie konkurs na najładniejszą gazetkę klasową, ale także na najbardziej zadbaną salę lekcyjną.

1. W czasie trwania konkursu pomiędzy 20 -25 dniem każdego miesiąca

( w grudniu, styczniu i w czerwcu ze względu na terminarz roku szkolnego pomiędzy 10 – 15) komisja dokona przeglądu gazetek klasowych i sal.

1. W skład komisji wejdą:
        • Dyrektor szkoły – p. Anna Waśko
        • Wicedyrektor – p. MARTA Stadnicka
        • Opiekunowie  SU – p. Marta Smęda, p. Beata Kubiś
        • Przewodnicząca SU –Klara Sułek
        1. Oceniając gazetkę, członkowie komisji będą brali pod uwagę jej aktualność, czytelność, pomysłowość i estetykę wykonania. Oceniając natomiast salę lekcyjną  -porządek, dekoracje, rośliny zielone.Za wymienione elementy każdy z członków komisji przyznać może  0 -5 punktów.
        2.  Jeśli gazetka nie została zmieniona od czasu poprzedniego przeglądu automatycznie otrzymuje O punktów we wszystkich wymienionych kategoriach.
        3. Na klasę, która w ciągu całego roku szkolnego uzyska najwięcej punktów za prowadzenie gazetki klasowej, czekać będzie  nagroda – niespodzianka.
        4. Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych

O– III,   IV – VIII. Serdecznie zapraszamy wszystkie klasy  do udziału w konkursie!