• Konkurs MAM TALENT

• REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU „MAM TALENT”

Organizator konkursu:  Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Starym Wiśniczu

Cele konkursu:

• Popularyzacja działań artystycznych w szkole
        • Promocja alternatywnych form spędzania czasu wolnego
        • Rozwijanie kreatywności uczniów
        • Rozwijanie zainteresowań
        • Umożliwienie prezentacji swoich pasji

Postanowienia ogólne:

1. Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV – VII szkoły podstawowej oraz II-III gimnazjum, którzy chcą zaprezentować na forum szkoły swoje zainteresowania, pasje, hobby, osiągnięcia czy talent.

2. Prezentacja może mieć formę sceniczną, muzyczną lub artystyczną (piosenka, taniec, gra na instrumencie, kabaret, iluzja, orgiami, itp.).

3. Konkurs składa się z jednego etapu, który odbędzie się we wtorek  21 marca 2018r.

4. Uczestnicy zgłaszają chęć wzięcia udziału w konkursie do przewodniczącej Samorządu Szkolnego w terminie do środy 15 marca 2018r.

5. Do konkursu dopuszczone zostają jedynie te występy, które nie zagrażają zdrowiu i życiu uczestników konkursu oraz publiczności.

6. Do udziału zaproszeni są zarówno wykonawcy indywidualni, jak i grupy prezentujące swój talent.

7. Prezentacja nie powinna być dłuższa niż 5 minut, w przypadku wystąpień

indywidualnych i grup do 3 osób. Dopuszcza się prezentacje dłuższe,

8. W przypadku utworu muzycznego prezentacja dotyczy jednej piosenki
        lub utworu, a wykonawca może wystąpić z własnym akompaniamentem

9. Uczestnicy konkursu mają obowiązek dostarczyć niezbędne pomoce

10. W czasie występu niedozwolone jest wykonywanie niestosownych gestów, ruchów, tańców oraz wykorzystanie niestosownych piosenek czy używanie wulgarnych słów.

11. Uczestnicy prezentują swoje umiejętności według przyznanych wcześniej kolejnych numerów.

12. Występ każdego uczestnika zapowiada osoba prowadząca konkurs.

13. Talenty uczestników oceniać będzie jury.

Organizator konkursu:  Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Starym Wiśniczu

Cele konkursu:

• Popularyzacja działań artystycznych w szkole
        • Promocja alternatywnych form spędzania czasu wolnego
        • Rozwijanie kreatywności uczniów
        • Rozwijanie zainteresowań
        • Umożliwienie prezentacji swoich pasji

Postanowienia ogólne:

1. Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej oraz I-III gimnazjum, którzy chcą zaprezentować na forum szkoły swoje zainteresowania, pasje, hobby, osiągnięcia czy talent.

3. Konkurs składa się z jednego etapu, który odbędzie się we wtorek  21 marca 2017r.

4. Uczestnicy zgłaszają chęć wzięcia udziału w konkursie do przewodniczącej Samorządu Szkolnego w terminie do środy 15 marca 2017r.

7. Prezentacja nie powinna być dłuższa niż 5 minut, w przypadku wystąpień indywidualnych i grup do 3 osób. Dopuszcza się prezentacje dłuższe, 10 minutowe w przypadku wystąpień grup powyżej 3 osób prezentujących treści kabaretowe lub małe formy teatralne.

8. W przypadku utworu muzycznego prezentacja dotyczy jednej piosenki lub utworu, a wykonawca może wystąpić z własnym akompaniamentem lub zespołem. Akompaniament może być nagrany na płycie CD lub pendrivie, opatrzonym imieniem i nazwiskiem wykonawcy oraz tytułem.

9. Uczestnicy konkursu mają obowiązek dostarczyć niezbędne pomoce do swojego występu (akompaniament, akcesoria , materiały papiernicze i inne …. itp.) do 17 marca. W przeciwnym wypadku występ może być niedopuszczony do udziału w konkursie.

12. Występ każdego uczestnika zapowiada osoba prowadząca konkurs.

13. Talenty uczestników oceniać będzie jury.