• Regulamin Niepytanego Numerka z Okazji Urodzin

• Regulamin Niepytanego Numerka z Okazji Urodzin.

1.Wszyscy uczniowie którzy danego dnia obchodzą urodziny mają prawo korzystać z przywilejów niepytanego numerka.

2.  Przywilej niepytanego numerka nie obowiązuje uczniów którzy obchodzą urodziny w dniach wolnych od zajęć.

3. Uczeń który danego dnia obchodzi urodziny ma prawo do bycia niepytanym na wszystkich lekcjach oraz niepisania niezapowiedzianych kartkówek.

4. Niepytany numerek nie zwalnia z zadań domowych, pisania zapowiedzianych prac pisemnych (w tym zapowiedzianych kartkówek), lekcji powtórzeniowych.

5. Obowiązkiem ucznia, który obchodzi urodziny, jest aktywny udział w lekcji.

6. Uczniowie którzy mają 50% nieobecności z danego przedmiotu nie mogą korzystać z przywilejów niepytanego numerka.

7. Regulamin zostaje tymczasowo zawieszony na trzy tygodnie przed wystawieniem ocen. Wznowienie następuje po klasyfikacyjnym zebraniu Rady Pedagogicznej w I okresie.

8. Numerek niepytany obowiązywać będzie od dnia 01.10.2022.

Powyższy regulamin został zaakceptowany przez samorząd uczniowski jako reprezentację całej społeczności szkolnej.