• Dla każdego coś dobrego

•   W czerwcu 2010r w Zespole Szkół w Starym Wiśniczu odbyło się podsumowane projektu realizowanego od początku bieżącego roku w tej szkole przez panią Urszulę Put i Annę Waśko oraz zespół instruktorów i młodzież Gimnazjum.
          Niezwykle zaangażowane nauczycieli oraz wszystkich uczestniczących w projekcie także oprawa muzyczna w wykonaniu zespołu kierowanego przez panią Anettę Jasińską doprowadziły do finałowej uroczystości, w której między innymi obejrzeliśmy sztukę teatralną pt.: „Księżniczka na ziarnku grochu.
          Wszyscy byli pod wrażeniem występów wspaniałej, zdolnej młodzieży, niezwykle zaangażowanych nauczycieli, ich rodzin oraz dyrekcji i pracowników szkoły.  Wśród gratulacji i podziękowań jedno z pierwszych w imieniu całego samorządu przekazał burmistrz Nowego Wiśnicza.